trapecinė stogo danga

Trapecinė stogo danga: 7 svarbūs jos privalumai

 

Trapecinis profilis yra puikus pasirinkimas, jeigu ieškote ekonomiškos, bet pasiteisinančios investicijos. Tokie stogai yra ištvermingi, turi labai patvarią ir standžią struktūrą, puikiai atlaiko lietuviškų orų išbandymus ir tarnauja ilgus metus.

 

Esminiai šių stogų privalumus:

 

1. Trapecinės fasado apdailos plokštės yra universalios.

 

Trapecinė danga gali būti panaudojama labai plačiai: ji idealiai tinka ne tik stogui. Galime pasiūlyti Trapecinę skardą sienoms, tvorai, fasado apdailai ir kitoms reikmėms. Taip pat ji tinka tiek individualiems būstams, tiek komercinių pastatų, viešbučių, ūkinių pastatų stogams.

Taip pat verta pažymėti, kad itin didelis trapecinių profilių pasirinkimas bei galimybė lakštus supjaustyti pagal pageidaujamą dydį, leidžia šį produktą pritaikyti labai įvairioms reikmėms.

 

2. Trapecinė skarda pasižymi patvarumu.

 

Trapecinis profilis išsiskiria dideliu atsparumu ekstremalioms temperatūroms, jų svyravimams ir nepalankioms oro sąlygoms. Trapecinė skarda stogui, sienoms ir tvorai gaminama iš aukšto lygio žaliavų, todėl trapeciniai lakštai yra pritaikyti prie atšiauraus lietuviško klimato, nebijo vėjo, karščio ir šalčio, temperatūrų svyravimų ir kitų aplinkos veiksnių. Verta paminėti, kad ši danga (lyginant su daugeliu kitų dangų tipų) yra atsparesnė įbrėžimams, geba atlaikyti didesnes apkrovas.

Trapecinė skarda tvorai, stogui ir sienoms yra atspari dideliam kritulių kiekiui, nepraleidžia vandens, todėl yra puikus pasirinkimas Lietuvos klimatui.

 

3. Suteikiama optimali šilumos ir garso izoliacija.

 

Jeigu ieškote dangos, kuri suteiks nepriekaištingą būsto ar kito statinio šiluminę izoliaciją ir patikimai sugers triukšmą iš aplinkos, trapecinė skarda gali būti vienas geriausių pasirinkimų Jūsų būstui ar kitam statiniui. Geras izoliacijos savybes suteikia kokybiška, plieninė stogo ir sienų fasado apkala.

 

4. Danga pasižymi minimalistine estetika.

 

Trapecinė stogo skarda ar fasado apdaila atrodo paprastai, tačiau efektingai. Trapecinis profilis yra gana universalus ir leidžia sukurti puikiai atrodančią, tvirtą stogo dangą, sumontuoti sienų fasadą ar tvorą. Tokį stogą galima lengvai priderinti prie įvairių pastato architektūros stilių.

 

5. Trapecinis profilis yra lengvai montuojamas.

 

Dar vienas didelis privalumas, kuriuo pasižymi trapecinės fasado apdailos plokštės – tai nesudėtingas jų montavimas. Pasirinkę šią dangą, nauju stogu, tvora ar fasado apdaila galėsite džiaugtis išties greitai!

 

6. Galimas itin platus profilių aukščių pasirinkimas.

 

Trapecijos formos lakštų profilių pasirinkimas labai platus – jų aukštis siekia nuo 5 mm iki 60 mm. Ši savybė leidžia įvairiai panaudoti trapecines skardas montuojant sienų fasadą, tvoras, individualių, pramoninių ir kitos paskirties pastatų stogus ir kitas konstrukcijas.

 

7. Trapecinės skardos kaina yra draugiška kiekvieno kišenei.

 

Trapecinė stogo danga kaina tikrai išsiskiria. Ir tai – Jūsų naudai! Viena žemos kainos priežasčių yra dėl greitesnio, paprastesnio montavimo sumažėjusios darbo sąnaudos. Taip pat, nors šios dangos gamybai naudojamos itin kokybiškos, sertifikuotos žaliavos, jų savikaina nėra labai aukšta.

 

Tai lemia, kad trapecinė skarda yra vienas ekonomiškiausių variantų. Sutaupykite nemažai lėšų įrengiant stogą, tvorą ar fasado apdailą ir mėgaukitės estetika bei visomis geriausiomis trapecinės skardos savybėmis!

 

Trapecinės stogo dangos kaina yra individuali, ji priklauso nuo pasirinkto skardos tipo ir Jums reikiamo dangos kiekio. Platų trapecinių skardų pasirinkimą ir gaminių kainas rasite mūsų kataloge.

 

Gamybai naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos

 

Bazinė skardos lakštų medžiaga yra plieninė skarda, kuri papildomai padengta cinku arba alucinku (tai į cinką panaši medžiaga, kurią sudaro nelakūs aliuminio oksidai. Dėl šios savybės alucinkas gali suteikti dar efektyvesnį apsauginį barjerą, nei grynas cinkas).

 

Cinko danga suteikia dvigubą apsaugą, ypač veiksmingai užkerta kelią rūgštims ir drėgmei bei sukuria elektrolitinę apsaugą pjovimo vietose, taip pat galimų cinko dangos pažeidimų vietose. Kai plokštelė veikiama drėgmės, susiformuoja galvaninis elementas, kurio katodas (teigiamas elektrodas) yra plienas, o anodas (neigiamas elektrodas) – cinkas. Anodui prarandant tam tikrą kiekį metalo, susikuria apsauginis sluoksnis, kuris sustabdo plieno korozijos procesus. Tai reiškia, kad BUDMAT trapeciniai lakštai yra itin atsparus ir patvarus produktas.

 

Naudojamos žaliavos aukšta kokybė, operacijų tikslumas ir modernios, visiškai automatizuotos gamybos linijos užtikrina trapecinių lakštų naudojimo garantiją. Apsaugine medžiaga padengtiems BUDMAT trapeciniams lakštams suteikiama net iki 25 metų garantija.

 

Suteikiama papildoma trapecinės skardos apsauga

 

Nepaisant trapecinės skardos patvarumo ir atsparumo, drėgmės kondensacija yra problema, su kuria susiduria iš esmės visos dangos Lietuvoje. Todėl, jeigu siekiate dar patikimesnio, kokybiškesnio trapecinės dangos tarnavimo, verta pasvarstyti apie DRIPSTOP antikondensacinę plėvelę.

Tai unikalus skardos padengimo procesas. Jo metu ant skardos dedama speciali struktūrinė medžiaga, kuri apsaugo pastatą nuo drėgmės kondensacijos. DRIPSTOP plėvele padengti trapeciniai lakštai patikimai sugeria susikondensavusius vandens garus, kurie ant lakštų atsiranda drėgnomis Lietuvos oro sąlygomis.

 

Ilgalaikiai sprendimai ir trapecinė skarda gera kaina

 

Pageidaujate funkcionalaus, ilgalaikio ir ekonomiško sprendimo savo namo, garažo, komercinio statinio stogui ar išorės sienų fasadui? Tokiu atveju trapecinė skarda yra vienas geriausių Jūsų pasirinkimų. Patirtis ir klientų atsiliepimai įrodo, kad ši danga plačiai pritaikoma ir rezultatai dažnai viršija lūkesčius, o ekonomiška dangos kaina daro šį produktą ypač prieinamu.

Kviečiame susisiekti su mūsų ekspertų komanda: padėsime pasirinkti tokią dangą, kuri geriausiai atitiks Jūsų poreikius ir galimybes!

 

DUK

 

1. Ar įsirengus trapecinę dangą, vandens nuolydis bus geras, jis neužsistovės ant stogo?

 

Trapecinė skarda stogui turi lygesnį paviršių, todėl dažniausiai užtikrina geresnį vandens nuvedimą nei, pavyzdžiui, čerpių danga. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad kokybiškai sumontuotas trapecinis profilis paskatina vandens nutekėjimą dėl profiliuose esančių specialių bangelių.

Negana to, struktūrinė medžiaga, kuria padengti trapeciniai lakštai, patikimai sugeria susikondensavusius vandens garus, kurie ant lakštų atsiranda drėgnomis Lietuvos oro sąlygomis, todėl stogas apsaugomas nuo bet kokios vandens žalos.

2. Į ką atsižvelgti renkantis trapecinio profilio aukštį?

 

Kaip minėjome anksčiau, galite rinktis žemo ir aukšto profilio skardą, tačiau tarp jų yra nemažai skirtumų. Esminiai iš jų – žemo profilio skarda labiau tinka individualiems namams, garažams, ūkiniams pastatams ir kitiems mažesnio ploto statiniams. Būtent žemo profilio danga tinka montuojant stogus, jų pakalimus, tvoras ir fasado dangą.

Tuo tarpu aukšto profilio danga, nors yra gana plačiai pritaikoma, universali, tradiciškai dažniau naudojama dideliems, komercinės ar pramoninės paskirties objektams, pavyzdžiui prekybos centrams, angarams.

 

3. Ar trapecinė skarda stogui tikrai nepraleis garsų iš aplinkos (pavyzdžiui, smarkiai lyjant)?

 

Tinkamai sumontuota trapecinė skarda suteikia gerą garso izoliaciją: namuose galėsite mėgautis tyla ir ramybe net audros metu!

 

4. Ar trapecinė skarda sienoms, tvorai, stogui nebijo stipraus vėjo, lietaus ar krušos?

 

Patirtis ir klientų atsiliepimai rodo, kad trapeciniai lakštai, net veikiami ypač nepalankių aplinkos veiksnių, ilgus metus atrodo puikiai, funkcionuoja patikimai, nepraranda pirminio savo patvarumo, estetikos. Nepaisant dangą veikiančių aplinkos veiksnių, trapeciniai lakštai daugybę metų nepraras savo išskirtinės formos, struktūros ir nepriekaištingai atliks savo pagrindines funkcijas.

 

5. Ar trapecinės stogo bei fasado apdailos plokštės yra atsparios korozijai?

Tikrai taip: šio tipo plokštės yra gaminamos naudojant cinkuotą plieną, kuris turi korozijai atsparių komponentų. Taip garantuojama puiki dangos kokybė ir ilgaamžiškumas.

 

6. Ar trapecinės skardos kokybė bei atsparumas priklauso tik nuo gamintojo ir montavimo kokybės?

 

Trapecinės skardos charakteristikos, tokios kaip atsparumas gamtos poveikiui, mechaniniams įbrėžimams ir kitiems veiksniams priklauso ir nuo to, kokia medžiaga padengiamas skardos paviršius.

 

7. Kokiomis medžiagomis gali būti padengiama trapecinė stogo danga?

 

Priklausomai nuo Jūsų poreikių, galimi įvairūs padengimo variantai, pavyzdžiui: X-Matt GreenCoat Crown BT, blizgus poliesteris, Ultramat, alucinkas, cinkas, medienos imitacija ir dar daugiau. Fasado profiliai taip pat gali būti dengti plėvele.

 

8. Ar trapecinė skarda kaina lenkia alternatyvas?

 

Kiekvienas stogo dangos tipas pasižymi individualia kaina, kurią lemia daugybė faktorių: ne tik dangos rūšis, bet ir naudojamos medžiagos, jų kokybė, gamintojo reputacija ir t.t. Nepaisant šių kriterijų, mūsų siūlomi trapeciniai fasadai (fasado plokštės), stogo, tvorų dangos pasižymi žemesne kaina nei daugelis kitų dangų. Tai ekonomiškas, tačiau ilgaamžis variantas, kuris Jums tikrai patiks!

 

9. Kaip žinoti, kiek trapecinės dangos reikės mano stogui?

 

Stogas, tvora ar sienų paviršiai turi būti kruopščiai išmatuoti. Siekiant tiksliausio apskaičiavimo, susisiekite su mūsų konsultantų komanda, kuri operatyviai suteiks visą būtiną pagalbą.