Akcija stogo detalėms

prime click l stogo danga

Didelis stogo dangų ir detalių pasirinkimas

Mūsų įmonė specializuojasi stogo dangų prekyboje, todėl mūsų puslapyje rasite platų ir laiko patikrintų stogų dangų ir stogo sistemų pasirinkimą.

Modulinės dangos

Pagamintos iš plieno – vienos iš patvariausių ir ekologiškiausių medžiagų Žemėje. Modulinę stogo dangą sudaro daug lakštų, kurie kaip dėlionė suklojami ant stogo. Lakštai yra lengvi ir nedideli, todėl jų transportavimas ir montavimas yra išties lengvas.

Plieninės čerpės

Skardiniai stogai yra puikus sprendimas ne tik dėl savo atsparumo, ilgalaikiškumo, kokybės, nesudėtingos priežiūros, bet ir dėl pritaikomumo skirtingiems skoniams, poreikiams. Plieninės čerpės yra lengvesnės nei tradicinės stogo dangos. Jos neapkrauna stogo konstrukcijos, todėl jų dėka montavimo sąnaudos yra mažesnės.

Klasikinės dangos

Klasikinės stogo dangos skarda yra gaminama iš aukštos kokybės plieno, todėl yra patvari ir ilgaamžė. Tokio tipo stogui yra suteikiama garantija, nors apdirbimui naudojamos medžiagos sukuria ilgalaikį atsparumą aplinkos poveikiui. nedidelis svoris leidžia naudoti paprastesnę stogo konstrukciją ir optimizuoti išlaidas.

Trapeciniai profiliai

Pageidaujate funkcionalaus, ilgalaikio ir ekonomiško sprendimo savo namo, garažo, komercinio statinio stogui ar išorės sienų fasadui? Tokiu atveju trapecinė skarda yra vienas geriausių Jūsų pasirinkimų. Patirtis ir klientų atsiliepimai įrodo, kad ši danga plačiai pritaikoma ir rezultatai dažnai viršija lūkesčius, o ekonomiška dangos kaina daro šį produktą ypač prieinamu.

Greitas pristatymas

Vertiname klientų laiką, todėl gavę užsakymą visuomet dedame visas pastangas, kad prekės pasiektų Jus kuo greičiau

Profesionalų pagalba

Suprantame skirtingų klientų požiūrius, o kilus klausimams - patariame ir padedame apsispręsti.

Nemokamas matavimas

Klientų pageidavimu apskaičiuojame kiek ir kokių medžiagų reikės Jūsų svajonių statiniui įgyvendinti.

X