prime click danga

Klasikinė stogo danga pasižymi išskirtinėmis savybėmis, kurios labai džiugina namų savininkus. Tačiau ar tai – tikrai geras sprendimas ir Jums? 5 priežastys, kodėl turėtumėte rinktis šią dangą:

 

1. Ieškote nekomplikuoto sprendimo savo stogui.

Tinkamai eksploatuojami metaliniai Classic stogai Jums gali tarnauti net 40-70 metų, priklausomai nuo medžiagos. Tuo tarpu daugelio tradicinių stogų medžiagų numatoma eksploatavimo trukmė yra maždaug 12–20 metų. Matematika nesudėtinga, tiesa?

2. Pageidaujate nesudėtingos stogo priežiūros.

Tai visiškai nelepi stogo danga, kurios nereikia reguliariai atnaujinti. Priežiūrai neprireiks skirti ypatingai daug laiko bei lėšų, nes ši danga atspari korozijai, pelėsiui, mikroorganizmų poveikiui. Įsitikinkite, kad Classic – išties taupus ir praktiškas pasirinkimas.

3. Vertinate būsto saugumą.

Būstas – Jūsų tvirtovė, tačiau tik tada, kai visos namo konstrukcijos bei stogas yra kokybiški, tinkamai sumontuoti. Pasirinkus Classic dangą, jaudintis dėl saugumo nereikės. Metaliniai stogai gali atlaikyti iki uraganinio vėjo gūsius, yra atsparūs pažeidimams, smūgiams, yra nedegūs, todėl gerokai sumažinsite gaisro riziką (pavyzdžiui, žaibuojant).

4. Energinis būsto efektyvumas yra Jūsų prioritetas.

Brangstant šildymo išlaidoms, norisi išvengti energinių nuostolių ir sutaupyti. Su Classic metaline stogo danga tai padaryti paprasta. Šis stogas patikimai izoliuoja ir apsaugo nuo karščio vasaros dienomis bei šalčio patekimo į patalpą atšiaurią žiemą. Tinkamai sumontavus metalinį stogą, Jūsų būsto šildymo ir vėsinimo išlaidos gali sumažėti 10-25%.

5. Norite, kad stogas būtų draugiškas aplinkai.

Vertinate ekologijos idėjas ar paprasčiausiai norite sumažinti į aplinką patenkančią taršą? Tokiu atveju, turite dar vieną priežastį rinktis Classic stogus! Šie metaliniai stogai gali būti net 100 proc. perdirbami pasibaigus stogo naudojimo laikui, todėl tai tvarus, gamtai ir Jums nekenksmingas sprendimas.

Klasikinė stogo danga – genialumas paprastume

Namo stogas daugeliui yra daugiau nei tik apsauga nuo lietaus ar kitų gamtos reiškinių. Be pagrindinės savo funkcijos apsaugai nuo išorinių veiksnių, stogas taip pat atlieka ir estetinę, bei hidroizoliacinę ir termoizoliacinę funkcijas, t. y. patikimai saugo nuo drėgmės ir šilumos praradimo bei suteikia namui išvaizdą. Stogo danga yra išorinė stogo dalis, kuri yra ypač svarbi ne tik išvaizdai, bet ir visai stogo konstrukcijai. Stogo dangų rūšių yra bent kelios, tačiau viena populiariausių rinkoje – klasikinės stogo dangos.

 

Klasikinė stogo danga puikiai tinka tiek istorinės reikšmės pastatams, tiek moderniai architektūrai, todėl yra laikoma universali ir lengvai pritaikoma. Pagrindinis tokios dangos privalumas – nedidelis svoris, kuris leidžia naudoti paprastesnę stogo konstrukciją ir optimizuoti bendras projekto išlaidas. Klasikinės stogo dangos atrodo estetiškai, yra patvarios ir patikimos, todėl tinka daugelio žmonių poreikiams.

„Classic“ stogo danga – iš ko rinktis?

Rinkoje yra įvairių klasikinių stogo dangų, tačiau daugelį jų sieja bendri lakštų jungimo ir montavimo bruožai. Populiarios yra „click“ tipo sistemos, tarp jų, mūsų siūloma techniškai pažangi „Iron“ sistema, suteikianti plačias galimybes įgyvendinti vizualinius sprendimus dėka didelio dangų, spalvų ir raštų pasirinkimo. Stogo dangą galima derinti prie pastato fasado ir išgauti unikalius derinius bendram vaizdui.

 

Kiekvienam stogui išskirtinumo gali suteikti stogo dangos lakštų paviršius. Rinktis galima iš lygaus, žemų ir aukštų bangelių, asimetriškų trapecijos formų iškilimų. Grublėta skarda išskaido nuo paviršiaus atsispindinčią šviesą ir suteikia dar daugiau individualumo. Skardas galima padengti blizgiu arba matiniu struktūriniu poliesteriu. Mūsų dangos yra dengiamos cinku ne mažesniu nei 275g/m2 storiu, todėl yra itin atsparios korozijai ir ilgai išlaiko pirminę išvaizdą.

Kokybiška klasikinė skarda

Klasikinės stogo dangos skarda yra gaminama iš aukštos kokybės plieno, todėl yra patvari ir ilgaamžė. Tokio tipo stogui yra suteikiama garantija, nors apdirbimui naudojamos medžiagos sukuria ilgalaikį atsparumą aplinkos poveikiui. Norėdami sužinoti daugiau apie kokybiškas stogo dangas, kreipkitės į mūsų stogų specialistus ir suteikite išskirtinę išvaizdą savo namui.

Minimalistinė stogo danga

Stogo danga pasižymi klasikine ir paprasta forma. Klasikinė stogo danga puikiai tinka tiek modernios architektūros pastatuose, tiek paveldo pastatų stogų dengimui. Dangos svoris yra nedidelis, todėl reikia lengvesnės stogo konstrukcijos, t.y. optimizuojamos bendros projekto išlaidos. Klasikinės stogo dangos užkaitos ir standumo briaunos papildomai ją sutvirtina. Todėl visa danga atrodo estetiškai ir yra ypač patvari.

Daugiau klasikinių dangų pavyzdžių rasite čia